Osmnáctý slet čarodějnic v Rožmitále pod Třemšínem

Akce je vhodná pro děti

carodejnice 2019Ve sportovně-rekreačním areálu v Rožmitále pod Třemšínem se bude konat 30. dubna už osmnáctý slet čarodějnic.

Datum konání: 30. 4. 2019 začátek od 18:00, délka 240 minut

Místo konání: Sportovně-rekreační areál u Sadoňského rybníka, Komenského

Typ akce: ostatní

Organizátor: Městské kulturní středisko Rožmitál p. Tř.

carodejnice 2019V areálu rožmitálského koupaliště se bude konat v úterý 30. dubna od 18 hodin už poosmnácté slet čarodějnic. Akci pořádá Město Rožmitál pod Třemšínem ve spolupráci s rožmitálskými skauty a Mateřským centrem Rozmarýnek. Na programu je malování na obličej, malování na chodník, lidé si mohou prohlédnout hasičskou techniku, zastřílet si v airsoftové střelnici a především si projít čarodějnickou stezku, kterou připraví rožmitálští skauti. Při sletu čarodějnic bude hrát Toulavá kapela Josefa Janouška a pro děti budou připraveny už tradičně buřty k opečení zdarma. Na financování akce se podílí Město Rožmitál p. Tř. a Truhlářství Petr Kaiser.

Vytvořeno: 1. 3. 2019
Poslední aktualizace: 1. 3. 2019 09:21