Po tradičním jarmarku lidových řemesel se rozsvítí vánoční strom

adventV Rožmitále se bude konat 2. prosince zahájení adventu a tradiční jarmark lidových řemesel, při kterém budou moci návštěvníci od 10 do 16 hodin nakoupit v Podbrdském muzeu a ve Společenském centru originální dárky. V 17:30 začne na nádvoří Podbrdského muzea program, po němž se vydá zvonkový průvod na náměstí, kde se v 18 hodin rozsvítí vánoční strom.

Datum konání: 2. 12. 2017 začátek od 10:00, délka 8.2 hodin

Místo konání: -, -

Typ akce: trhy, výstavy, veletrhy

Organizátor: Neuvedeno

Doba trvání: 8.2 hodin

adventV Rožmitále se bude konat 2. prosince zahájení adventu a tradiční jarmark lidových řemesel, při kterém budou moci návštěvníci od 10 do 16 hodin nakoupit v Podbrdském muzeu a ve Společenském centru originální dárky, ale také domácí dobroty a další zboží. Nebude chybět tradiční svařené víno v originálním rožmitálském hrnečku. Od 15 hodin se uskuteční ve společenském centru křest nových knih a v 17:30 začne na nádvoří Podbrdského muzea program, v němž vystoupí žáci rožmitálské základní školy, a poté se vydá zvonkový průvod na náměstí, kde se v 18 hodin rozsvítí vánoční strom.

Vytvořeno: 16. 10. 2017
Poslední aktualizace: 16. 10. 2017 15:44