Před Štědrým dnem bude v Rožmitále koncert Jaroslava Svěceného

Město Rožmitál pod Třemšínem zve na vánoční koncert houslového virtuosa Jaroslava Svěceného. Na klavír ho doprovodí přední český klavírista Václav Mácha.

Datum konání: 23. 12. 2017

Místo konání: Společenské centrum Rožmitál p. Tř., Příkopy 36, 262 42 Rožmitál p. Tř.

Typ akce: hudba

Organizátor: Neuvedeno

svecenyMěsto Rožmitál pod Třemšínem zve na vánoční koncert houslového virtuosa Jaroslava Svěceného. Na klavír ho doprovodí přední český klavírista Václav Mácha. Vánoční koncert Jaroslava Svěceného se koná v sobotu 23. prosince 2017 od 18 hodin ve Společenském centru v Rožmitále pod Třemšínem. Vstupné je 250 korun, délka koncertu je 100 minut včetně přestávky. Předprodej zajišťuje Kulturní klub Rožmitál pod Třemšínem – tel. 318 665 339 a Drogerie paní Blanky Pazderníkové na náměstí v Rožmitále. Zpříjemněte si začátek nejkrásnějších svátků v roce krásnou hudbou a nádherným kulturním zážitkem. Plakát zobrazíte kliknutím na náhled.

Vytvořeno: 11. 8. 2017
Poslední aktualizace: 11. 8. 2017 08:45