Tradiční jarní burza oblečení a vybavení ve společenském centru

burzaV rožmitálském společenském centru se koná od 4. do 6. dubna tradiční jarní burza oblečení a vybavení, kterou pořádá Mateřské centrum Rozmarýnek ve spolupráci s Městským kulutrním střediskem Rožmitál p. Tř.

Datum konání: 4. 4. 2019 - 6. 4. 2019 začátek od 09:00

Místo konání: Společenské centrum Rožmitál pod Třemíšnem, Náměstí, Rožmitál pod Třemšínem

Typ akce: ostatní

Organizátor: Mateřské centrum Rozmarýnek

Doba trvání: 2.2 dní

burzaMateřské centrum Rozmarýnek pořádá ve spolupráci s Městským kulturním střediskem Rožmitál pod Třemšínem jarní burzu oblečení a vybavení. Bude se konat od 4. do 6. dubna v malém sále rožmitálského společenského centra. Ve čtvrtek 4. dubna od 9 do 12 a od 13 do 17 hodin se zboží přijímá, pátek 5. dubna od 9 do 12 a od 13 do 17 hodin je určen pro prodej zboží a sobota 6. dubna od 9 do 13 hodin je vyhrazena pro prodej a vydávání neprodaných věcí. Oblečení pro děti i dospělé, hračky, kočárky, sedačky a jiné zboží noste, prosím, čisté. Prodejné zboží opatřete štítkem s iniciály a cenou. Organizátoři si vyhrazují právo výběru.

Vytvořeno: 16. 1. 2019
Poslední aktualizace: 16. 1. 2019 08:52