V Rožmitále pod Třemšínem vystoupí Staropražští pardálové

pardaloveV programu zazní během hodiny a půl nejznámější písně „šlapeťáků“, staropražské, lidové a nejpopulárnější hity Karla Hašlera v podání Staropražských pardálů.

Datum konání: 20. 3. 2019 začátek od 18:00, délka 100 minut

Místo konání: Společenské centrum Rožmitál pod Třemíšnem, Náměstí, Rožmitál pod Třemšínem

Typ akce: hudba

Organizátor: Městské kulturní středisko Rožmitál p. Tř.

Plné vstupné: 150 Kč

pardaloveMěstské kulturní středisko Rožmitál pod Třemšínem zve na koncert skupiny Staropražští pardálové, která vystoupí na koncertu ve Společenském centru v Rožmitále pod Třemšínem ve středu 20. března od 18 hodin. Vstupné je 150 korun, vstupenky předprodává Městské kulturní středisko Rožmitál pod Třemšínem. V programu zazní během hodiny a půl nejznámější písně „šlapeťáků“, staropražské, lidové a nejpopulárnější hity Karla Hašlera v podání bývalých členů „Patrola Šlapeto“.

Vytvořeno: 15. 1. 2019
Poslední aktualizace: 15. 1. 2019 09:12