Ve společenském centru bude Minipárty s Karlem Šípem

karel šípPřijďte si do rožmitálského společenského centra užít zcela novou zábavnou talk show baviče, moderátora a textaře Karla Šípa na motivy televizního pořadu Všechnopárty. Tentokrát s jediným hostem: J. A. Náhlovským. Vstupenky jsou v předprodeji už nyní.

Datum konání: 26. 10. 2018 začátek od 19:00, délka 100 minut

Místo konání: Společenské centrum Rožmitál pod Třemíšnem, Náměstí, Rožmitál pod Třemšínem

Typ akce: ostatní

Organizátor: VM ART production s. r. o.

Plné vstupné: 390 Kč

karel šípPořadatel VM ART production s. r. o. vás zve do Společenského centra v Rožmitále pod Třemšínem na Minipárty, zcela novou zábavnou talk show baviče, moderátora a textaře Karla Šípa na motivy televizního pořadu Všechnopárty. Tentokrát s jediným hostem: J. A. Náhlovským. Minipárty můžete vidět 26. října od 19 hodin. Prostor dostanou také diváci pro své dotazy. Vstupné je 390,- Kč. Předprodej vstupenek zajišťuje Městské kulturní středisko Rožmitál p. Tř.

Vytvořeno: 10. 5. 2018
Poslední aktualizace: 10. 5. 2018 11:16