XXXI. Festival dechových orchestrů a mažoretek v Rožmitále pod Třemšínem

Vstup na akci povolen se zvířaty

Akce je vhodná pro děti

FEDOM 2019Základní umělecká škola Jakuba Jana Ryby a Město Rožmitál pod Třemšínem pořádají 19. května u příležitosti svatojanské pouti XXXI. Festival dechových hudeb a mažoretek.

Datum konání: 19. 5. 2019 začátek od 10:00, délka 7 hodin

Místo konání: Náměstí Rožmitál pod Třemšínem, Rožmitál pod Třemšínem

Typ akce: hudba

Organizátor: Neuvedeno

Doba trvání: 7 hodin

FEDOM 2019V programu festivalu, který začíná v 10:00 na rožmitálském náměstí, vystoupí orchestr AMBITO ze Základní umělecké školy Plzeň Sokolská, dále Dechový orchestr při ZŠ Švihov s mažoretkami, ve 13:00 je plánováno společné vystoupení orchestrů a ve 13:15 se představí Velký dechový orchestr ZUŠ Plzeň Chválenická s mažoretkami. Ve 14:15 vystoupí Rožmitálská Venkovanka a po ní Dechový orchestr mladých ZUŠ JJR Rožmitál p. Tř. s mažoretkami. Program ukončí koncert Swingového orchestru For Evergreens ZUŠ JJR Rožmitál p. Tř., který začne v 16:15.

Vytvořeno: 2. 5. 2019
Poslední aktualizace: 2. 5. 2019 13:55