Městské kulturní středisko pořádá zájezd do divadla Kalich na představení TIK TIK

Kdy: 3. 6. 2022 16:00 - 22:30

Kde: -

Tik Tik

Městské kulturní středisko pořádá v pátek 3. června 2022 zájezd do Komorního divadla Kalich v Praze na komedii TIK TIK.
Odjezd z autobusového nádraží v Rožmitále pod Třemšínem je v 16 hodin. Cena včetně dopravy je 750,- Kč. Představení začíná v 19 hodin.
Prodej vstupenek zajišťuje MKS Rožmitál.

Typ akce: divadlo (ostatní (divadlo), ostatní (divadlo), ostatní (divadlo))

Tik TikV čekárně psychiatra se setkávají tři muži a tři ženy, různého věku, zaměstnání, osudu. Spojuje je stejný problém: trpí „tikem“, chcete-li obsedantní neurózou, s kterou se těžko žije. Starší vydavatel chrlí v nevhodnou dobu sprostá slova, taxikář vše přeměňuje v čísla, žena si stále ze strachu před bakteriemi myje ruce, druhá kontroluje kabelku a žije ve stresu, že zapomněla vypnout plyn, zamknout byt, mladý muž nesmí stoupnout na čáru a dívka, která opakuje své koncové věty. Všichni věří v pomoc světoznámého odborníka.

Herecké obsazení

Blanche: Tereza Kostková, Marie: Kristýna Frejová, Lili: Eva Josefíková / Šárka Kubíková, Fred: Václav Knop, Vincent: Josef Polášek, Bob: Jaromír Nosek

-, -

Plné vstupné: 750 Kč

Doba trvání: 6,5 hodin

Městské kulturní středisko Rožmitál p. Tř.
Datum vložení: 3. 5. 2022 12:49
Datum poslední aktualizace: 3. 5. 2022 13:04