Městské kulturní středisko zve děti s rodiči na Doktorskou pohádku

Kdy: 26. 6. 2021 15:00 - 17:00

Kde: Společenské centrum Rožmitál pod Třemíšnem

Doktorská pohádka

Městské kulturní středisko Rožmitál p. Tř. pořádá ve spolupráci s Rodinným centrem Třemšínek akci Doktorská pohádka - S díky pro zdravotníky. Bude se konat 26. června 2021 od 15 hodin na nádvoří Společenského centra v Rožmitále p. Tř.

Typ akce: divadlo (dětské divadlo, dětské divadlo, dětské divadlo)
Bezbariérový vstup na akci Akce je vhodná pro děti

Doktorská pohádkaDivadlo Šimona Pečenky uvede známou Doktorskou pohádku, která vznikla na motivy stejnojmenné pohádky Karla Čapka a pro děti bude připravena na nádvoří také výtvarná dílna, kde budou moci malovat a vyrábět dárky pro zdravotníky z Oblastní nemocnice Příbram. Výtěžek z dobrovolného vstupného odevzdáme spolu s dětskými výrobky a obrázky do Oblastní nemocnice Příbram jako poděkování za náročnou práci zdravotníků při koronavirové epidemii. V případě nepříznivého počasí se akce přesune do Společenského centra.

Společenské centrum Rožmitál pod Třemíšnem, Náměstí, Rožmitál pod Třemšínem

Dobrovolné vstupné

Městské kulturní středisko Rožmitál p. Tř.
Datum vložení: 12. 5. 2021 10:01
Datum poslední aktualizace: 12. 5. 2021 10:07

Dne 9.10.2019 bylo zhotoviteli stavby Vranovice – kanalizace a vodovod předáno staveniště. Nyní dochází k vytyčování sítí, 4.11.2019 začne samotná realizace stavby. Občané budou realizační firmou předem kontaktování a obeznámeni s pracemi před jejich nemovitostí. Žádáme občany, aby parkovali na vlastních pozemcích a prosíme o shovívavost.

Harmonogram prací ze 4.3.2021

Nabídka šachet

Nabídka materiálu

Smlouva o připojení na kanalizaci