MŮJ AFRICKÝ PŘÍBĚH - beseda

Kdy: 8. 12. 2021 17:30 - 19:00

Kde: Knihovna Rožmitál p.Tř.

kliknutím zvětšit

beseda on-line nebo v knihovnické kavárně!

Typ akce: ostatní (beseda, beseda, prezentace, prezentace, přednáška, přednáška)
MŮJ AFRICKÝ PŘÍBĚH
- cestopisná beseda se spisovatelkou H.Hindrákovou
kliknutím zvětšit
„Africká“ on-line beseda a kavárna v knihovně

Ve středu 8. prosince od 17:30 vás zveme do Afriky na besedu nazvanou „Můj africký příběh“. A bude to beseda úplně jiná, než jste zvyklí. Rozhodli jsme se nečekat, jaká covidová opatření přijdou nebo nepřijdou a rovnou vás zveme na on-line besedu, kterou můžete sledovat z domova na svém počítači, chytrém telefonu nebo tabletu. Stačí jen připojení k internetu, není potřeba nic instalovat ani nastavovat, jednoduše se v uvedený čas připojíte na odkaz https://1url.cz/@afrika0812 a poté "Pokračovat v tomto prohlížeči".
Pokud ovšem máte radši společné besedy v knihovnickém prostředí, přijďte do knihovny, kde pro vás připravíme knihovnickou kavárnu a společně se k besedě připojíme.
Vyprávět nám bude spisovatelka Hana Hindráková, autorka mnoha knih, inspirovaných Afrikou.

„Můj africký příběh“ je jakousi zpovědí nejen pro autorčiny čtenářky a čtenáře, které zajímá, jak se dostala do Afriky a k psaní knih z afrického prostředí. Inspirovat a motivovat může i milovníky Afriky, cestovatele, snílky, dobrovolníky či začínající spisovatele.
Dozvíte se také, proč se autorka z nadšeného dobrovolníka, který chtěl spasit celou Afriku, stala téměř odpůrcem rozvojové pomoci, nebo jak se jí podařilo během několika let vydat devět románů u tří renomovaných nakladatelství, zaplnit diář besedami a stát se první českou spisovatelkou publikovanou v Keni.
Nechybějí ani vtipné příhody z afrického putování, situace, kdy šlo Haně o život, nebo informace ze zákulisí jednotlivých románů.

Vstupné je dobrovolné a přispět můžete v infocentru i po shlédnuté besedě až do 22.12.
Takže pojďme spolu do Afriky!

Knihovna Rožmitál p.Tř., Palackého 9

vstupné dobrovolné (v infocentru)

CCV s knihovnou manž. Tomanových
Zdroj: Infocentrum Rožmitál pod Třemšínem
Datum vložení: 28. 11. 2021 13:57
Datum poslední aktualizace: 28. 11. 2021 20:50

Dne 9.10.2019 bylo zhotoviteli stavby Vranovice – kanalizace a vodovod předáno staveniště. Nyní dochází k vytyčování sítí, 4.11.2019 začne samotná realizace stavby. Občané budou realizační firmou předem kontaktování a obeznámeni s pracemi před jejich nemovitostí. Žádáme občany, aby parkovali na vlastních pozemcích a prosíme o shovívavost.

Harmonogram prací ze 4.3.2021

Nabídka šachet

Nabídka materiálu

Smlouva o připojení na kanalizaci