Pohádka ke Dni dětí

Kdy: 1. 6. 2021 9:00 - 29. 6. 2021 23:59

Kde: aktuální místa

kliknutím zvětšíte

každý den kousek audiopohádky pro děti

Typ akce: ostatní (akce pro děti, akce pro děti)
Akce je vhodná pro děti
Pohádka ke Dni dětí

1. - 29. června
kliknutím zvětšíteChcete si poslechnout pohádku, která ještě v knížce nevyšla?  Od 1. června budeme na nástěnce rožmitálské knihovny zveřejňovat QR kód na pohádkový příběh s názvem Vnučka čaroděje Modromíra. Po jeho načtení se vám postupně otevřou kapitoly této audioknihy a budete se moci zaposlouchat do milého pohádkového čarodějného příběhu. Kód každý den vyměníme a tak postupně uslyšíte celý příběh o víle, která nebyla vílou, a jejímž dědečkem byl čaroděj. Každá kapitola trvá přibližně pět minut. Dospělí i děti si tak mohou každý den udělat hezkou chvilku s pohádkou a těšit se na pokračování další den téměř do konce června. QR kód umístíme také v dětském oddělení knihovny a v naší vitrínce před zdravotním střediskem.
Přijďte na pohádku!

aktuální místa, podle programového rozpisu

zdarma

Doba trvání: 28,6 dní

CCV s knihovnou manž. Tomanových
Zdroj: Infocentrum Rožmitál pod Třemšínem
Datum vložení: 1. 6. 2021 15:10
Datum poslední aktualizace: 1. 6. 2021 15:19

Dne 9.10.2019 bylo zhotoviteli stavby Vranovice – kanalizace a vodovod předáno staveniště. Nyní dochází k vytyčování sítí, 4.11.2019 začne samotná realizace stavby. Občané budou realizační firmou předem kontaktování a obeznámeni s pracemi před jejich nemovitostí. Žádáme občany, aby parkovali na vlastních pozemcích a prosíme o shovívavost.

Harmonogram prací ze 4.3.2021

Nabídka šachet

Nabídka materiálu

Smlouva o připojení na kanalizaci