Společenské centrum bude znovu hostit Ledovou show s Elsou

Akce je vhodná pro děti

Ledova show s ElsouMěstské kulturní středisko Rožmitál pod Třemšínem zve 4. listopadu od 17:00 do Společenského centra na zábavný program pro děti i rodiče Ledová show s Elsou. Pro velký zájem se uskuteční tato akce, která se v Rožmitále pod Třemšínem konala v červenci, znovu.

Datum konání: 4. 11. 2020 začátek od 17:00, délka 90 minut

Místo konání: Společenské centrum Rožmitál pod Třemíšnem, Náměstí, Rožmitál pod Třemšínem

Typ akce: divadlo - ostatní

Organizátor: Městské kulturní středisko Rožmitál p. Tř.

Plné vstupné: 130 Kč

Ledova show s ElsouV rámci představení se děti vydají společně s Elsou do ledového království, kde se setkají i s dalšími postavami z oblíbené pohádky. Společně zažijí spoustu zábavy, tancování, legrace a nebude nouze ani o mnohá překvapení. Například v průběhu programu pomocí kouzla ožije malý sněhulák a v závěru se možná podaří vykouzlit i sněhovou nadílku. Díky představení se na chvilku děti i rodiče ocitnou v pohádkovém světě kouzel s hromadou dárků a splněných přání. Po skončení představení bude následovat fotografování s Elsou i Annou včetně autogramiády.

Vytvořeno: 15. 7. 2020
Poslední aktualizace: 15. 7. 2020 09:21