SÝRIE - cestopisná beseda

Kdy: 30. 9. 2021 18:00 - 19:30

Kde: Knihovna Rožmitál p.Tř.

kliknutím zvětšíte

cestopisná beseda

Typ akce: ostatní (beseda, beseda, prezentace, prezentace, přednáška, přednáška)
SÝRIE v předvečer občanské války
- cestopisná beseda

Ve čtvrtek 30. září od 18.00

se s Mgr. Liborem Drahoňovským vydáme do Sýrie . Zavede nás tam oblíbený cestovatel a vypravěč, s nímž jsme v našich besedách už mnohokrát po celém světě cestovali.
Beseda vypráví o Sýrii v předvečer občanské války. Během téměř měsíc trvajícího putování tento cestovatel a etnolog zdokumentoval nejen život místních obyvatel, ale také jedinečné pamětihodnosti, z nichž mnohé již nyní nestojí. Na besedě kromě starobylých měst Damašku, Aleppa a Bosry spatříme nádherné rozvaliny starověkého města Palmýry, mohutné křižácké hrady i dávné kláštery. Velká část pořadu vzpomíná na mnohé příhody na cestách i setkání s přátelskými a pohostinnými obyvateli.

kliknutím zvětšíte

Knihovna Rožmitál p.Tř., Palackého 9

vstupné dobrovolné

CCV s knihovnou manž. Tomanových
Zdroj: Infocentrum Rožmitál pod Třemšínem
Datum vložení: 8. 9. 2021 13:57
Datum poslední aktualizace: 8. 9. 2021 13:57

Dne 9.10.2019 bylo zhotoviteli stavby Vranovice – kanalizace a vodovod předáno staveniště. Nyní dochází k vytyčování sítí, 4.11.2019 začne samotná realizace stavby. Občané budou realizační firmou předem kontaktování a obeznámeni s pracemi před jejich nemovitostí. Žádáme občany, aby parkovali na vlastních pozemcích a prosíme o shovívavost.

Harmonogram prací ze 4.3.2021

Nabídka šachet

Nabídka materiálu

Smlouva o připojení na kanalizaci