V Rožmitále se bude konat Podbrdský farmářský a řemeslný trh

Vstup na akci povolen se zvířaty

Akce je vhodná pro děti

Podbrdský farmářský a řemeslný trhMístní akční skupina Podbrdsko a Město Rožmitál pod Třemšínem srdečně zvou 19. září od 10 do 14 hodin na nádvoří Podbrdského muzea a náměstí v Rožmitále pod Třemšínem, kde se bude konat Podbrdský farmářský a řemeslný trh.

Datum konání: 19. 9. 2020 začátek od 10:00, délka 240 minut

Místo konání: Nádvoří Podbrdského muzea v Rožmitále, Palackého ulice

Typ akce: trhy, výstavy, veletrhy

Organizátor: Místní akční skupina Podbrdsko

Podbrdský farmářský a řemeslný trhKe koupi budou domácí produkty a výrobky farmářů a řemeslníků nejen z našeho regionu – šperky, květiny, domácí dobroty, škvarky, burčák a další zajímavé produkty, připraveno je občerstvení, posezení ve venkovním areálu Podbrdského muzea s hudbou, v prostorách za Stodolou se mohou návštěvníci těšit na divadlo, hry, skákací hrad a další zábavu. V 11:30 bude na programu pohádka O Ztracené princezně, kterou uvede Kočovné divadlo poutníka Hrocha.

Vytvořeno: 13. 7. 2020
Poslední aktualizace: 13. 7. 2020 09:29