V Rožmitále se bude konat tradiční Myslivecko-rybářská slavnost

Kdy: 25. 9. 2021 10:00 - 16:00

Kde: Sportovně rekreační areál u Sadoňského rybníka

Myslivecko-rybářská slavnost

V Rožmitále pod Třemšínem se bude konat 25. září od 10 do 16 hodin tradiční Myslivecko-rybářská slavnost spojená s výlovem Sadoňského rybníka.

Typ akce: hudba (dechová hudba), ostatní (akce pro celou rodinu, výlov rybníka)
Bezbariérový vstup na akci Akce je vhodná pro děti

Na programu je tradiční výlov Sadoňského rybníka, který začne zhruba v 10 hodin, dále myslivecké troubení, soutěže pro děti, ukázky práce sokolníka a výcviku loveckých psů, prodej rybích a zvěřinových specialit, klobás a sladkého pečiva, na břehu rybníka se budou prodávat živé ryby, chybět nebude prezentace produktů a práce našich včelařů, ukázky rybářsko-mysliveckých tradic a svoji práci představí také chovatelé, kteří zvou na výstavu drobného zvířectva. Hrát bude dechový orchestr Rožmitálská Venkovanka a po oficiálním programu je připraveno posezení při muzice s kapelou Miloše Velíška. Akci pořádá Město Rožmitál p. Tř. ve spolupráci s firmou Kaiser s. r. o., Českým rybářským svazem - místní organizací Rožmitál p. Tř. a Středočeským územním svazem, Mysliveckým spolkem Rožmitál p. Tř., Českým svazem včelařů - ZO Rožmitál p. Tř. a Českým svazem chovatelů - ZO Rožmitál p. Tř.

Sportovně rekreační areál u Sadoňského rybníka, Sadoňská ulice, Rožmitál pod Třemšínem

Doba trvání: 6 hodin

Neuvedeno
Datum vložení: 17. 8. 2021 11:58
Datum poslední aktualizace: 17. 8. 2021 12:01

Dne 9.10.2019 bylo zhotoviteli stavby Vranovice – kanalizace a vodovod předáno staveniště. Nyní dochází k vytyčování sítí, 4.11.2019 začne samotná realizace stavby. Občané budou realizační firmou předem kontaktování a obeznámeni s pracemi před jejich nemovitostí. Žádáme občany, aby parkovali na vlastních pozemcích a prosíme o shovívavost.

Harmonogram prací ze 4.3.2021

Nabídka šachet

Nabídka materiálu

Smlouva o připojení na kanalizaci