Ve společenském centru se bude konat koncert skupiny Duo Jamaha

Kdy: 1. 2. 2023 18:00 - 19:40

Kde: Společenské centrum Rožmitál p. Tř.

Duo Jamaha

Zveme vás na koncert skupiny Duo Jamaha, který se bude konat 1. února 2023 ve společenském centru od 18 hodin. Přijďte si užít koncert plný melodických písní a hitů, který je doprovázen humorným záhoráckým slovem. Cena vstupenky 290,- Kč. Předprodej vstupenek v kanceláři MKS v Rožmitále p. Tř.

Typ akce: hudba (koncert)

Duo JamahaZveme vás na koncert pro všechny věkové generace. V současném složení v hudební skupině Duo Jamaha působí otec (Alfons) a syn (Marián) KOTVANOVCI. Repertoár tvoří vlastní tvorbu, lidové i taneční písně, domácí i zahraniční hity a moderní remixy. Na koncertě zazní novinky ale i známé hity této hudební formace.
Přijeďte se pobavit, zazpívat si a odreagovat se a nabrat kopec pozitivní energie.

Hudební skupina má na kontě 3 zlaté a 3 platinové desky za prodej hudebních nosičů, dále ocenění pro více autorských písní v anketě „Zlatý šlágr“. Dále hudební skupina vydala v Německu singlové album s písničkou "Tanz mit mir heute Nacht" za kterou dostala ocenění německého Oscara SMAGO Award 2015 za Hit tip 2015.

Mají úspěšné hudební spolupráce v Čechách, na Slovensku a v Německu. S Martinem Dejdarem, mají nejen společnou píseň, ale také si společně zahráli ve filmu Muzzikanti. Další úspěšná spolupráce byla s Tomem Mandlem a Davide Mattiolim.

Společenské centrum Rožmitál p. Tř., Příkopy 36, 262 42 Rožmitál p. Tř.

Plné vstupné: 290 Kč

skupina Duo Jamaha