Ve společenském centru se bude konat Ledová show s Elsou

Akce je vhodná pro děti

anna a elsaMěstské kulturní středisko Rožmitál pod Třemšínem zve ve středu 18. března od 17 hodin do Společenského centra v Rožmitále p. Tř. na Ledovou show s Elsou. Vstupné je 130 korun. Předprodej vstupenek zajišťuje Městské kulturní středisko Rožmitál p. Tř.

Datum konání: 18. 3. 2020 začátek od 17:00, délka 90 minut

Místo konání: Společenské centrum Rožmitál pod Třemíšnem, Náměstí, Rožmitál pod Třemšínem

Typ akce: ostatní

Organizátor: Městské kulturní středisko Rožmitál p. Tř.

Plné vstupné: 130 Kč

anna a elsaMěstské kulturní středisko zve na zábavný program pro děti i rodiče Ledovou show s Elsou. V rámci představení se děti vydají společně s Elsou do ledového království, kde se setkají i s dalšími postavami z oblíbené pohádky. Společně zažijí spoustu zábavy, tancování, legrace a nebude nouze ani o mnohá překvapení. Například v průběhu programu pomocí kouzla ožije malý sněhulák a v závěru se možná podaří vykouzlit i sněhovou nadílku. Díky představení se na chvilku děti i rodiče ocitnou v pohádkovém světě kouzel s hromadou dárků a splněných přání.

Po skončení představení se můžete těšit na fotografování s Elsou i Annou včetně autogramiády.

Vytvořeno: 28. 1. 2020
Poslední aktualizace: 28. 1. 2020 13:53